Hakkımızda

It’s Matter What You Select!

    Firmamız 2002 yılında Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde kurulmuş olup günümüze  kadar doğaltaş mermer blok ve plaka tedariğinde Türkiyenin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

 Bünyesinde bulunan genç, tecrübeli,eğitimli ve vizyon sahibi ekibiyle daima doğaltaş tedariğinin en başarılı firmaların dan birisi olmayı hedeflemiştir.

 

Doğaltaş satış ve tedarik konusunda sektörün öncü bir firması haline gelmeyi başarmıştır.

 Müşteri istekleri ve talepleri doğrultusunda kaliteden ve memnuniyetten ödün vermeden yaptığımız işte en iyisi olma konusunda ilerlemekteyiz.

Devay ; Mermer’de dünyanın tercih ettiği,kaliteyi sunmayı amaç edinmiş güvenilir bir markadır.

 

Ekibimizle yeni renk ve yeni seleksiyonlardaki Türkiye’de bulunan geniş çaplı tüm ocakları durmadan takip etmekte ve tedarik bünyemize eklemekteyiz.

Deneyimli profesyonel kadrosuyla dünyanın neresinde olursanız olun mermer konusunda size her türlü hizmete hazırdır.Devay mermer kurulduğu günden beri müşterilerinin memnuniyetine verdiği önem nedeniyle müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmaktadır.

Özenle ve Önemle çalışıyoruz!

İşini seven ve Profesyönel Çalışma ekibi!

Bünyemizde çalışan bütün ekip arkadaşlarımız işlerinde önemli deneyime sahip uzman kişilerdir. 30’u aşkın çalışanla hem istihdam alanında faydalı olmaya çalışmakla beraber hem de sektöre ve ülkemise yetişmiş bireyler sunmuş oluyoruz.

Hedefimiz, güven, istikrar, kalite ve ürün çeşitliliği ile sürdürülebilir çevreci madencilik faaliyetine devam edebilmektir. © 2020 - Tüm Hakları Saklıdır

Menu
Communication

Devay Mermer Adres: Yalıntaş Mah. 35 sk. No:4 Mustafakemalpaşa, Bursa

© 2017 DevayMermer Tüm Hakları Saklıdır. Valmedya