Previous
Next

Alexandra Black

Tam anlamıyla harika bir görselliğe sahip olan Alexandra Black, siyah renkli bir mermerdir. Türkiye’de Osmaniye – Toros Dağları’nda çıkartılan bu mermer, geniş kapsamlı bir alanda kullanılmaktadır. Büyüleyici yaşam alanlarının oluşması noktasında mükemmel fırsatlar sunan bu mermerin, ülkemizin en gözde mermer ocaklarından çıkarıldığı bilinmektedir.

Doğal bir görünüm noktasında son derece başarılı bir mermer olmasından dolayı farklı alanlarda karşımıza çıkmaktadır. Zarafet noktasında oldukça başarılı olan Alexandra Black ’in dünya genelinde en popüler taşlar arasında yer aldığı bilinmektedir. Alexandra Black Premium mermer grubu içerisinde yer aldığı için yoğun bir seviyede talep gören mermerler arasında yer almaktadır.

Dünyadaki en prestijli projelerde dahi kullanılan bu mermer taşının, hem zarafet noktasında hem de kullanışlılık noktasında son derece iddialı bir taş olduğu bilinmektedir. Bütüncül bir estetik görselliğin ortaya çıkmasına katkı sunan Alexandra Black’in aynı zamanda dekorasyon noktasında başarılı sonuçlar ortaya koyuyor olması; sıklıkla tercih edilmesini de mümkün kılmaktadır.

Alexandra Black Nerelerde Kullanılır?

Siyah rengin hakim olduğu bir görselliğe sahip olan Alexandra Black’in aynı zamanda beyaz damarları sayesinde son derece eşsiz bir mermer grubu içerisinde yer aldığı bilinmektedir. Siyah rengin içerisinde beyaz damaların bulunduğu bu mermer, etkili zemin tasarımlarının oluşmasında profesyonel anlamda tercih edilmektedir.

Kontrast bir güzelliğin ortaya çıkmasında etkili olan Alexandra Black’in aynı zamanda dekorasyon konusunda üst düzeyde bir performans ortaya koyduğu bilinmektedir. Bu da gayet doğal olarak Alexandra Black’in geniş kapsamlı bira alanda kullanılmasını mümkün kılmaktadır.

Duvar döşemelerin yanı sıra zemin döşemelerinde de kullanılan Alexandra Black aynı zamanda mutfak duvarlarına eşsiz bir görsellik katmaktadır. Dekorasyon dünyasının vazgeçilmezleri arasında yer alan bu mermer; masa ve sehpa benzeri mobilyalarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Yine farklı objelerle kullanıldığında harika bir görsellik ortaya koyan Alexandra Black’in aynı zamanda pratik bir kullanım özelliğine sahip olan bir mermer olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Bütün bu bilgiler ışığında Alexandra Black’in dünyanın en gözde projelerinde tercih edilen bir Premium mermer olduğunu rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır.

Mermer Çeşitleri

YEDİTEPE MERMER

Diğer Ürünlerimiz

Gri Mermer
Gri Mermer
Gri Mermer

İşini seven ve Profesyönel Çalışma ekibi!

Bünyemizde çalışan bütün ekip arkadaşlarımız işlerinde önemli deneyime sahip uzman kişilerdir. 30’u aşkın çalışanla hem istihdam alanında faydalı olmaya çalışmakla beraber hem de sektöre ve ülkemise yetişmiş bireyler sunmuş oluyoruz.